خرید ویو اینستاگرام افزایش ویو واقعی همراه با تحویل فوری

خرید ویو اینستاگرام ارزان افزایش ویو واقعی همراه با تحویل آنی

پونیشا مارکت مرجع رسمی فروش خدمات شبکه های اجتماعی

خرید ویو اینستاگرام ارزان اگر به دنبال افزایش بازدید ویدئو های خود هستید ویو ارزان قیمت به سرعت این نیاز شما را برآورده می کند ویو اینستاگرام افرادی هستند که به پیج اینستاگرام شما هدایت می شوند و پست ویدیو یا IGTV شما را بازدید می کنند.

سرویس های خرید ویو اینستاگرام از «سایت پونیشا مارکت»

سرویسی برای این دسته وجود ندارد
سایر خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های اسپاتیفای

سرویس های کلاب هاوس

سرویس های لینکدین

سرویس های توییتر

چرا پلتفرم پونیشا مارکت؟

ما دلیل داریم که شما باید به پونیشا مارکت اعتماد کنید:

ویژگی های خدمات ویو اینستاگرام
💎 کیفیت ویوها ویوی از طرف افراد واقعی و ایرانی اکانت های وریفای شده و درجه یک
💲 قیمت ویو شروع قیمت از 5000 تومان
زمان انجام سفارشات سیستم کاملا اتوماتیک و انجام سفارشات بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز، حتی روزهای تعطیل
ویژگی ها ویو واقعی درجه 1 همراه با تضمین قیمت و کیفیت
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

خرید ویو اینستاگرام

یکی از اصلی بالا بردن فالوور های پیج به صورت طبیعی و ماندگار نگه داشتن آن ، خریدن بازدید اینستاگرام است.
اگر شما پیج اینستاگرام دارید
در این میان با خرید ویو اینستاگرام شما افرادی را به پیج خود هدایت می کنید.
این افراد با توجه به مطالب و پست شما می توانند آن مطالب را لایک یا کامنت و یا در بهترین حالت شما را فالوو کنند.

منظور از ویو چیست؟

عکس ها و تصاویر در اینستاگرام لایک می‎خورند اما ویدئوها و استوری ها علاوه بر لایک با مفهوم دیگری به نام ویو همراه هستند. منظور از ویو و عددی که به آن نسبت داده می‎شود، تعداد دفعاتی است که حساب های منحصر به فرد اینستاگرامی از آن ویدئو دیدن کرده اند. حتی افرادی که آن محتوا را لایک نمی کنند اما تا انتهای آن را مشاهده می کنند، به تعداد ویوها می افزایند.

آیا ممکن است ویوها بعد از خریداری از بین بروند؟

خیر. ویو ماهیت متفاوتی نسبت به فالو، کامنت و لایک دارد. شما می توانید یک پیج را آنفالو کنید و یا این که لایک و کامنت خود را حذف کنید. اما زمانی که یک ویدئو را تا انتها مشاهده کنید، یک واحد به ویوی آن محتوا می‎ افزایید و دیگر نمی توانید کاری کنید که این ویوها از بین بروند. به همین خاطر ممکن نیست که شما ویو خریداری کنید و بعد از مدتی شاهد این باشید که ویوها از بین رفته اند.

خرید ویو اینستاگرام افزایش ویو واقعی همراه با تحویل فوری

 

اهمیت داشتن ویو در چیست؟

آن زمان که اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی هنوز شکل و شمایل تجاری به خود نگرفته بودند، داشتن یا نداشتن ویو مهم نبود (البته که همان زمان هم تعداد بالای ویو برای فخر فروشی کاربرد داشت!)، اما این روزها که بخش قابل توجهی از فعالیت ها در این شبکه ی اجتماعی با هدف درآمد زایی انجام می شود، در نتیجه واضح است که چرا باید به دنبال ویوی بیشتر بود.

در یک فضای ایزوله شده، تحقیقات و بررسی هایی در رابطه با تاثیر تعداد ویو روی عملکرد پیج ها انجام شده است که در اینجا نتایج آنها را بیان خواهیم کرد.

آمارها نشان داده است که ویدئوهایی که ویوی بیشتری دارند، به مرور زمان، بازدید کننده های بیشتری را به سوی خود جذب می کنند. یعنی اگر کاربری در حال مشاهده سطحی پست ها باشد، بیشتر نگاهش به سوی عدد ویو خواهد بود و اگر تعداد آن زیاد باشد، به احتمال بسیار بیشتری تمایل دارد که آن پست را تا انتها مشاهده کند؛ چرا که احتمالا محتوای خوبی در آن نهفته که این تعداد اشخاص از آن بازدید کرده اند.

تحقیقات دیگری نشان داده که پست های دارای ویوی بیشتر در اینستاگرام با درصد بالاتری از احتمال وارد فضای اکسپلور خواهند شد. همانطور که می‎دانید، آرزوی هر ادمین اینستاگرامی این است که محتوای بارگزاری شده توسط او هر چه زودتر وارد اکسپلور شود؛ چرا که این فضا امکان دیده شدن به صورت میلیونی را فراهم کرده است. الگوریتم های اینستاگرام به شیوه‎ایی تعبیه یافته اند که کاربران را تا جایی که می توانند در خود نگه دارند. در نتیجه واضح است که چرا پست هایی با ویوی بیشتر را وارد اکسپلور خواهند کرد.

چرا بازدید را از سایت پونیشا مارکت بخریم؟

همانطور که گفتیم, بازدید استوری میتواند باعث ورود استوری به بخش اکسپلور شود و حتی میتواند در نهایت به جذب فالوور بیشتر هم کمک کند. اما تمام این اتفاقات زمانی رخ خواهد داد که ویوهایی که دریافت میکنید از سوی کاربران واقعی اینستاگرام باشد. به همین خاطر پیشنهاد ما این است که این محصول را از سایت پونیشا مارکت خریداری کنید تابهترین ویوهای ممکن را دریافت نمایید.

 

سوالات متداول در مورد خدمات سایت «پونیشا مارکت»

خرید ویو چه فایده ای دارد؟

شما با خرید ویو توجه الگریتم های اینستاگرام را به خود جلب می کنید حضور شما در اکسپلور اینستاگرام دوستان خود یکی از فواید خرید ویو می باشد.

آیا ویوهای این سایت واقعی است؟

بله کلیه ی ویوهای اعمال شده در این سایت واقعی و از سوی کاربران فعال اینستاگرام است که میتواند تاثیر بسیار خوبی روی وضعیت یک پیج داشته باشد.

آیا ویو هم ریزش دارد؟

خیر تا این لحظه هیچ موردی از کابران خود مبنی بر ریزش ویو دریافت نکرده ایم ویو ها سایت پونیشا مارکت ثابت و ماندگار هستند.

😍 نظرات کاربران 😍

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد